فروشگاه اینترنتی گل و گیاه نارگیل            
امروز جمعه ۱۴۰۲/۹/۱۷         
  

شرایط محیط برای پرورش گیاه بونسای چری عبارتند از: نور: آفتاب غیر مستقیم یا با شدت کم رطوبت: کمی مرطوب دما: 18-25 خاک: مخلوطي از خاک باغچه و خاک برگ و ماسه
بونسای چری
بونسای چری

دانستنیهای علمینام علمي
Cherry Bonsai
نام لاتين
Brush Cherry
خانواده (تيره)

Brush Cherry گیاهی بسیار مناسب و ایده آل برای بونسای استبسیاری از گونه های مختلف آن به صورت کوتوله های طبیعی وجود دارند. این گونه ها دارای برگ های بسیار کوچک هستند و رشد بسیار آهسته دارند.از انواع Brush Cherry میتوانAustralian Dwarf Brush Cherry, Barbados Cherry, Weeping Barbados Cherry, and 'Teenie Genie' Brush Cherry را نام برد.بونسای چری بونسای چری

خصوصیات - معرفی


در شرایط مناسب میوه های بونسای چری به صورت یک توپ کوچک کرم رنگ starburst زیبا باز می شود.Brush Cherry Brush Cherry

شرایط نگهداری بونسای چرینور مورد نياز
نور مورد نیاز گیاه بونسای چری
زیاد
آبياري و رطوبت
رطوبت مورد نیاز  بونسای چری
کمی مرطوب
دماي مورد نياز
دمای مورد نیاز  بونسای چری
22 درجه سانتیگراد
خاک مورد نياز
خاک مورد نیاز  بونسای چری
مخلوطي از خاک باغچه و خاک برگ و ماسه

بونسای چری باید در تمام طول سال در داخل خانه نگه داشته شود.براش گیلاس ها مانند اکثر بونسای ها به خشک شدن خاک بین هر بار آبیاری نیاز دارند.بونسای چری رشد خوبی در هر دو نور آفتاب مستقیم یا غیر مستقیم دارد اما مناطق سایه داررا ترجیح می دهد. نور مستقیم خورشید در صبح برای تقریبا همه بونسای ها به دلیل شدت کم فوق العاده است.هر دو هفته یک بار در طول فصل رشد ،از بهار تا پاییز توصیه می کنیم با استفاده از کود آلی مایع امولسیون مانند ماهی و یا کود آلی جلبک دریایی گیاه را تغذیه نمایید. کودهای شیمیایی نیز میتوان استفاده کرد اما نیمه رقیق به طوری که ریشه های ارزشمند صدمه دیده نبیند. مواد آلی مانند کیک برنج نیز ممکن است همراه با کودهای معمولی استفاده شود.Cherry Bonsai Cherry Bonsaiمنابع :
http://www.shbonsai.com/care_brush_cherry.html


 
 
 


گياهان ديگر از همين خانواده :
 
  

نظرات و پرسشهای کاربران

پایگاه اینترنتی نارگیل به عنوان یکی از اولین سایت های تخصصی و جامع ترین دایره المعارف گل و گیاه و باغبانی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز کرده و از سال ۱۳۹۱ امکان خرید اینترتی محصولات مرتبط با این حوزه مانند انواع گل و گیاه و بذر، خاک و کود های کشاورزی، سموم دفع آفات و ابزار باغبانی را برای علاقه مندان گل و گیاه فراهم نموده است.
© 2023 تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نارگیل است. استفاده از مطالب در رسانه های آموزشی با ذکر منبع و لینک به صفحه مربوطه بلا مانع است.