فروشگاه اینترنتی گل و گیاه نارگیل            
امروز پنجشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۰         
  

شرایط محیط برای پرورش گیاه پشت قرمزی عبارتند از: نور: متوسط نوع گیاه: زیر آبی دما: 16_27 آب: PH : 5.5-8 GH : 8
پشت قرمزی
پشت قرمزی

دانستنیهای علمینام علمي
Ludwigia Repens
نام لاتين
Red Ludwigia
خانواده (تيره)

Ludwigia repens گونه ای از گیاهان گلدار از جنس لودویژیا در خانواده اناگراسه به نام creeping primrose willow نیز در جهان شهرت دارد. این گیاه بومی به بخش هایی از شمال آمریکا است و پتانسیل لازم برای گسترش به راحتی و تابعیت در بسیاری از مناطق دنیا را دارد. لودویژیا قرمز به عنوان علف هرز آبزی در برخی از مناطق دنیا شناخته شده است. همچنین به عنوان گیاه آکواریومی کشت میشود.پشت قرمزی پشت قرمزی

خصوصیات - معرفی


این گیاه چندساله دارای ساقه هایی به طول 30 سانتی متر است و ریشه آن در گره هایی که در تماس با بستر مرطوب است به وجود می آیند.برگ های آن تا 4 یا 5 سانتی متر طول دارد. و گل آن دارای چهار گلبرگ زرد رنگ بلند بیش از 3 میلی متر بر روی یک پایه قرار دارد. همچنین میتوان به چهار کاسبرگ هر گل اشاره کرد که کمی بلند هستند.Red Ludwigia Red Ludwigia

شرایط نگهداری پشت قرمزینور مورد نياز
نور مورد نیاز گیاه پشت قرمزی
متوسط
آبياري و رطوبت
رطوبت مورد نیاز  پشت قرمزی
خیلی مرطوب
دماي مورد نياز
دمای مورد نیاز  پشت قرمزی
21 درجه سانتیگراد
خاک مورد نياز
خاک مورد نیاز  پشت قرمزی
PH : 5.5-8 GH : 8

این گیاه نگهداری خیلی سختی نداره و دارای سطح نگهداری آسان و تا حدی متوسط می باشد.این گیاه به نور کم و تا حدی متوسط نیاز دارد و در محدوده نور کم – خیلی زیاد رشد مناسبی دارد. بعلاوه به Co2 با سطح متوسط هم نیاز دارد.سرعت رشد این گیاه متوسط و تا حدی سریع است و شما میتونید در وسط تانک این گیاه زیبا رو بکارید. البته در بعضی از منابع علاوه بر وسط تانک، عقب تانک نیز برای کاشت این گیاه توصیه شده استبرای اینکه گیاه دارای ساقه قوی ای بشود بهتر است بسترش حاوی کود مناسبی باشد و برای اینکه برگها رنگ زیبای سرخی به دست آورند باید نور زیادی به آنها بتابانید. نیترات پایین آب هم به این امر کمک خواهد کردLudwigia Repens Ludwigia Repensمنابع :
http://en.wikipedia.org/wiki/Ludwigia_repens
http://forum.funpatogh.com
http://freshaquarium.about.com/cs/plantspecies/p/r


 
 
 


گياهان ديگر از همين خانواده :
 
  

نظرات و پرسشهای کاربران

پایگاه اینترنتی نارگیل به عنوان یکی از اولین سایت های تخصصی و جامع ترین دایره المعارف گل و گیاه و باغبانی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز کرده و از سال ۱۳۹۱ امکان خرید اینترتی محصولات مرتبط با این حوزه مانند انواع گل و گیاه و بذر، خاک و کود های کشاورزی، سموم دفع آفات و ابزار باغبانی را برای علاقه مندان گل و گیاه فراهم نموده است.
© 2022 تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نارگیل است. استفاده از مطالب در رسانه های آموزشی با ذکر منبع و لینک به صفحه مربوطه بلا مانع است.