فروشگاه اینترنتی گل و گیاه نارگیل            
امروز دوشنبه ۱۴۰۳/۴/۴         
  

شرایط محیط برای پرورش گیاه پاپیتال بونسای عبارتند از: نور: کم رطوبت: مرطوب دما: 15-25 خاک: خاک باغچه همراه با کمی توربی یا خاک برگ
بونسای پاپیتال
بونسای پاپیتال

دانستنیهای علمینام علمي
Hedera Helix Bonsai
نام لاتين
English Ivy Bonsai
خانواده (تيره)

پیچک گیاهی برجسته در افسانه ها و روایات قومی است و در حال حاضر محبوبیت زیادی به عنوان یک بونسای به خاطر تنه چوبی جذاب خود برای استفاده در گلدان کسب کرده است.بونسای پاپیتال بونسای پاپیتال

شرایط نگهداری بونسای پاپیتالنور مورد نياز
نور مورد نیاز گیاه بونسای پاپیتال
کم
آبياري و رطوبت
رطوبت مورد نیاز  بونسای پاپیتال
مرطوب
دماي مورد نياز
دمای مورد نیاز  بونسای پاپیتال
20 درجه سانتیگراد
خاک مورد نياز
خاک مورد نیاز  بونسای پاپیتال
خاک باغچه همراه با کمی توربی یا خاک برگ

این گیاه از نظر روشنایی بیشتر نیمه سایه را ترجیح میدهد، هر چند Hedera آفتاب کامل را به خوبی تحمل میکند. در آب و هوای معتدل بهتر رشد میکند. در مناطق رطوبت کم ، Hedera Helix باید در آفتاب تنها در صبح نگه داشته شود.پاپیتال بونسای را می توان با موفقیت در داخل خانه نگهداری کرد و مقاوم در آب و هوای سرد نیز میباشد.نیازمند آبیاری در طول فصل رشد ، تعدیل آبیاری در زمستان. کاهش آبیاری روشی بسیار موثر برای کاهش برگها است.استفاده زیاد از کود کیک "fertilizer cakes" کمک خواهد کرد که شاخه های جوان به دور تنه با سرعت بیشتری پیچیده و رشد کنند.هر دو سال در فصل بهار یا اوایل پاییز می توان گلدان گیاه را تعویض کرد.Hedera Helix Bonsai Hedera Helix Bonsaiمنابع :
http://www.absolutebonsai.com/english_ivy_bonsai


 
 
 


گياهان ديگر از همين جنس :
 گياهان ديگر از همين خانواده :
 
  

نظرات و پرسشهای کاربران

پایگاه اینترنتی نارگیل به عنوان یکی از اولین سایت های تخصصی و جامع ترین دایره المعارف گل و گیاه و باغبانی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز کرده و از سال ۱۳۹۱ امکان خرید اینترتی محصولات مرتبط با این حوزه مانند انواع گل و گیاه و بذر، خاک و کود های کشاورزی، سموم دفع آفات و ابزار باغبانی را برای علاقه مندان گل و گیاه فراهم نموده است.
© 2024 تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نارگیل است. استفاده از مطالب در رسانه های آموزشی با ذکر منبع و لینک به صفحه مربوطه بلا مانع است.