فروشگاه اینترنتی گل و گیاه نارگیل            
امروز دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۵         
  

مدیر کلینیک گل و گیاه شهرداری منطقه 2 گفت: در این هفته آموزش کاشت بذر، کاکتوس وگیاهان گوشتی، آموزش سبزی کاری و گیاهان آپارتمانی را در منطقه برای به گل و گیاه برگزار می کنیم.

اکبروند در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت: امروز کاشت بذر را در مهر فرهنگ برای کودکان در این منطقه را اجرا می کنیم و آموزش کاکتوس وگیاهان گوشتی را در مرکز آموزش گیاه و گیاه  واقع در سعادت آباد، بلوار دریا شنبه ها از ساعت 10 تا 12 در یک جلسه به اجرا در می آید و علاقه مندان  می توانند از این کلاس استقبال کنند.

وی افزود: همچنین دوشنبه ها به علاقه مندان کاشت و نگهداری گیاهان آپارتمانی را در جلسه آموزش می دهیم.

مدیر کلینیک گل و گیاه شهرداری منطقه 2 در ادامه بیان داشت:  همچنین آموزش هرس درختان سه شنبه این هفته آخرین جلسه آن برگزار می شود و آموزش ترالیوم یا باغ شیشه ای چهارشنبه در یک جلسه اجرا می شود.

  

نظرات و پرسشهای کاربران

پایگاه اینترنتی نارگیل به عنوان یکی از اولین سایت های تخصصی و جامع ترین دایره المعارف گل و گیاه و باغبانی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز کرده و از سال ۱۳۹۱ امکان خرید اینترتی محصولات مرتبط با این حوزه مانند انواع گل و گیاه و بذر، خاک و کود های کشاورزی، سموم دفع آفات و ابزار باغبانی را برای علاقه مندان گل و گیاه فراهم نموده است.
© 2023 تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نارگیل است. استفاده از مطالب در رسانه های آموزشی با ذکر منبع و لینک به صفحه مربوطه بلا مانع است.