فروشگاه اینترنتی گل و گیاه نارگیل            
امروز سه شنبه ۱۴۰۳/۴/۵         
  

قزوین- خبرگزاری مهر: مدیر طرح و برنامه سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری گفت: با گذشت دو هفته از راه اندازی کلینیک گیاه پزشکی سازمان پارک ها و فضای سبز قزوین استقبال شهروندان از این کلینیک رو به افزایش است.
به گزارش خبرگزاری مهر، محمد صالح صالحی در این باره اظهارداشت: با توجه به اینکه اساس کنترل آفات و بیماریهای گیاهی و سایر عوامل مخرب بر تشخیص صحیح آن استوار است، تجهیز این کلینیک نقطه عطفی در شناسایی و تشخیص عوامل خسارت زا و در نتیجه کاهش صدمات ناشی از آنها و در نهایت کاهش هزینه های مربوطه است.
 
صالحی یادآورشد: با گذشت دو هفته از راه اندازی کلینیک در بوستان اندیشه همه روزه جمع کثیری از شهروندان برای دریافت اطلاعات در مورد گیاهان فضای سبز و گلدان های آپارتمانی به این مرکز مراجعه می کنند و خدمات مشاوره ای دریافت می کنند.
 
کارشناسان مرکز گیاه پزشکی همه روزه از ساعت 17.30 الی 19.30 در کلینیک پاسخگوی سوالات شهروندان هستند. 
 
توسعه فضای سبز با چشم انداز زیبا در تقاطع های غیرهمسطح قزوین
 
همچنین مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز قزوین اظهارداشت: با توجه به احداث تقاطع های غیرهمسطح سرداران و نصر، عملیات طراحی و احداث فضای سبز در اطراف این دو پروژه آغاز شده که تا پایان هفته به اتمام می رسد.
 
سید مهدی کاظمی بیان کرد: در حال حاضر علاوه بر اجرای پروژه های احداث فضای سبز در بوستان های ملاصدرا و اصفهان، احداث 150هزار متر مربع فضای سبز در اطراف دو تقاطع غیرهمسطح سرداران و نصر در حال انجام است.
 
وی افزود: عملیات طراحی و توسعه فضای سبز شهری همگام با توسعه شهر در برنامه کاری این سازمان قرار دارد.
  

نظرات و پرسشهای کاربران

پایگاه اینترنتی نارگیل به عنوان یکی از اولین سایت های تخصصی و جامع ترین دایره المعارف گل و گیاه و باغبانی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز کرده و از سال ۱۳۹۱ امکان خرید اینترتی محصولات مرتبط با این حوزه مانند انواع گل و گیاه و بذر، خاک و کود های کشاورزی، سموم دفع آفات و ابزار باغبانی را برای علاقه مندان گل و گیاه فراهم نموده است.
© 2024 تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نارگیل است. استفاده از مطالب در رسانه های آموزشی با ذکر منبع و لینک به صفحه مربوطه بلا مانع است.