فروشگاه اینترنتی گل و گیاه نارگیل            
امروز سه شنبه ۱۴۰۲/۳/۹         
  

خبرگزاری فارس: مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز قزوین گفت: نخستین کلینیک گل و گیاه سازمان پارک‌ها و فضای سبز قزوین در بوستان اندیشه شهر قزوین راه‌اندازی شد.به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین به نقل از روابط عمومی شهرداری قزوین، سیدمهدی کاظمی اظهار کرد: کلینیک گیاه پزشکی با هدف ارایه مشاوره و خدمات گیاه درمانی به شهروندان در بوستان اندیشه راه‌‌اندازی شده است.

وی افزود: کارشناسان این سازمان همه روزه از ساعت 17/30 تا 19/30 آماده پاسخگویی و ارایه خدمات مشاوره‌ای به شهروندان در خصوص گیاهان آپارتمانی و فضای سبز شهری هستند.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز بیان کرد: با توجه به اینکه اساس کنترل آفات و بیماری‌های گیاهی و سایر عوامل مخرب بر تشخیص صحیح آن استوار است.

کاظمی ادامه داد: تجهیز این کلینیک را نقطه عطفی در شناسایی و تشخیص عوامل خسارت‌زا و در نتیجه کاهش صدمات ناشی از آنها و در نهایت کاهش هزینه‌های مربوطه است.

  

نظرات و پرسشهای کاربران

پایگاه اینترنتی نارگیل به عنوان یکی از اولین سایت های تخصصی و جامع ترین دایره المعارف گل و گیاه و باغبانی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز کرده و از سال ۱۳۹۱ امکان خرید اینترتی محصولات مرتبط با این حوزه مانند انواع گل و گیاه و بذر، خاک و کود های کشاورزی، سموم دفع آفات و ابزار باغبانی را برای علاقه مندان گل و گیاه فراهم نموده است.
© 2023 تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نارگیل است. استفاده از مطالب در رسانه های آموزشی با ذکر منبع و لینک به صفحه مربوطه بلا مانع است.