فروشگاه اینترنتی گل و گیاه نارگیل            
امروز چهارشنبه ۱۴۰۲/۷/۵         
  

ساری-ایرنا- نخستین و بزرگترین نمایشگاه و فروشگاه دائمی گل و گیاه مازندران به نام مزرعه گل و گیاه دربابل حضور مردم و مسئولان افتتاح شد.

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز بابل روز پنجشنبه در حاشیه مراسم افتتاح مزرعه گل و گیاه بابل درگفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این مزرعه به مساحت سه هزار و 580 متر مربع می باشد.

'سعید خسروانی' افزود: در این مزرعه انواع گل های آپارتمانی، فصلی ، درخت و درختچه ها در گونه های مختلف قابل عرضه برای شهروندان می باشد.

وی هدف از برپایی این نمایشگاه دائمی را ایجاد شور و نشاط و بالندگی برای شهروندان، محل تفریح مناسب برای خانواده ها، توسعه فضای سبز ، تامین گل و گیاه شهروندان برای فروش برشمرد.

وی اظهارداشت: در این نمایشگاه کلاس های آموزشی پرورش و نگهداری گل و گیاه برگزار می باشد که شهروندان می توانند از این فرصت برای پرورش گل و گیاه در منازل استفاده کنند.

'خسروانی' گفت: به زودی کلینیک گیاه پزشکی هم در این مزرعه گل و گیاه در بابل افتتاح می شود .

نمایشگاه و فروشگاه دائمی گل و گیاه مازندران به نام مزرعه گل و گیاه دربابل همه روزه صبح ها از ساعت 8 الی 14 و عصرها از ساعت 16 الی 20 برای بازدید در خیابان شریعتی این شهر علاقمندان برپا می باشد

  

نظرات و پرسشهای کاربران

پایگاه اینترنتی نارگیل به عنوان یکی از اولین سایت های تخصصی و جامع ترین دایره المعارف گل و گیاه و باغبانی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز کرده و از سال ۱۳۹۱ امکان خرید اینترتی محصولات مرتبط با این حوزه مانند انواع گل و گیاه و بذر، خاک و کود های کشاورزی، سموم دفع آفات و ابزار باغبانی را برای علاقه مندان گل و گیاه فراهم نموده است.
© 2023 تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نارگیل است. استفاده از مطالب در رسانه های آموزشی با ذکر منبع و لینک به صفحه مربوطه بلا مانع است.