فروشگاه اینترنتی گل و گیاه نارگیل            
امروز سه شنبه ۱۴۰۳/۴/۵         
  

مدیر اداره فضای سبز شهرداری منطقه 19، از اجرای طرح آموزش گیاه‌پزشکی و گیاهان دارویی در این منطقه خبر داد.
 رضا معلم مدیر اداره فضای سبز شهرداری منطقه 19 در گفتگو با خبرنگار اجتماعي باشگاه خبرنگاران ، گفت: اجرای طرح آموزش گیاه‌پزشکی و گیاهان دارویی در محلات 13 گانه منطقه 19 در دستورکار اداره فضای سبز شهرداری این منطقه قرار دارد.

وی ادامه داد: این طرح به منظور افزایش سرانه‌های فضای سبز، گسترش فرهنگ استفاده از گیاهان دارویی، ارتقای آگاهی و آشنایی شهروندان، گیاه پزشکی و گیاهان دارویی در محلات 13 گانه منطقه 19 دردست اجراست.

معلم اظهار داشت: در این طرح کارشناسان فضای سبز و کارشناسان مراکز مشاوره و آموزش گل‌و گیاه باحضور در محلات 13 گانه منطقه 19 اقدام به آموزش شهروندان خواهند کرد.

وی با اشاره به اقدامات اجرایی این طرح افزود: اجرای طرح آموزش گیاه‌پزشکی و گیاهان دارویی در محلات 13 گانه منطقه 19 آموزش چهره به چهره، برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی، توزیع اقلام آموزشی، بروشور، سی‌دی، کتابچه و پکیج‌های آموزشی پیرامون موضوع گیاه پزشکی و گیاهان دارویی از اقدامات اجرایی این طرح است.

معلم خاطرنشان کرد: توزیع گلدان‌های آپارتمانی، هفته‌نامه آموزشی و تقویم آموزشی فضای سبز محیط زیست و آشنایی با گونه‌های مختلف گیاهی، بازدید از مراکز آموزش گل و یاه، آموزش آشنایی با گونه‌های مختلف گیاهی، افزایش سرانه‌های فضای سبز خانگی از اقدامات دیگر شهرداری منطقه 19 است.

  

نظرات و پرسشهای کاربران

پایگاه اینترنتی نارگیل به عنوان یکی از اولین سایت های تخصصی و جامع ترین دایره المعارف گل و گیاه و باغبانی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز کرده و از سال ۱۳۹۱ امکان خرید اینترتی محصولات مرتبط با این حوزه مانند انواع گل و گیاه و بذر، خاک و کود های کشاورزی، سموم دفع آفات و ابزار باغبانی را برای علاقه مندان گل و گیاه فراهم نموده است.
© 2024 تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نارگیل است. استفاده از مطالب در رسانه های آموزشی با ذکر منبع و لینک به صفحه مربوطه بلا مانع است.