فروشگاه اینترنتی گل و گیاه نارگیل            
امروز سه شنبه ۱۴۰۳/۳/۸         
  

خبرگزاري آريا- معاون خدمات شهري منطقه 16 از برگزاري تور مشاوره و آموزش گل و گياه براي شهروندان اين منطقه خبر داد.
به گزارش خبرگزاري آريا،، هومن نصيري با اشاره برگزاري تور بازديد از بوستان بهشت مادران براي شهروندان منطقه گفت : اين تور توسط مرکز آموزش و مشاوره گل و گياه برگزار شد که هدف آن آشنايي هرچه بيشتر شهروندان با بوستانها و گونه هاي گياهي سطح منطقه بود.
وي با اشاره به حضور 40 نفر از شهروندان در اين تور ادامه داد: تورهاي آموزشي معاونت خدمات شهري با استقبال شهروندان روبرو مي شود.
معاون خدمات شهري منطقه 16 تاکيد کرد : با توجه به تاثيرات مثبتي که برگزاري اين تورها در نشاط و شادابي شهروندان دارد به صورت مستمر اين تورها براي شهروندان منطقه برگزار مي شود.
نصيري اشاره کرد: شهروندان علاقه مند مي توانند براي حضور در اين تورها به سراي محله خود مراجعه کنند.
   

نظرات و پرسشهای کاربران

پایگاه اینترنتی نارگیل به عنوان یکی از اولین سایت های تخصصی و جامع ترین دایره المعارف گل و گیاه و باغبانی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز کرده و از سال ۱۳۹۱ امکان خرید اینترتی محصولات مرتبط با این حوزه مانند انواع گل و گیاه و بذر، خاک و کود های کشاورزی، سموم دفع آفات و ابزار باغبانی را برای علاقه مندان گل و گیاه فراهم نموده است.
© 2024 تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نارگیل است. استفاده از مطالب در رسانه های آموزشی با ذکر منبع و لینک به صفحه مربوطه بلا مانع است.