فروشگاه اینترنتی گل و گیاه نارگیل            
امروز شنبه ۱۴۰۲/۱/۱۲         
  

معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه 18، از راه‌اندازی بزرگترین اکوپارک و نخستین پایگاه گیاه‌پزشکی در بوستان قائم این منطقه خبر داد.
امیرحسین عساری، معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه18 در گفتگو باخبرنگار اجتماعي باگاه خبرنگاران گفت: اجرای طرح راه‌اندازی بزرگترین اکو پارک و نخستین پایگاه گیاه پزشکی در بوستان قائم در دستور کار معاونت امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه 18 قرار دارد.

وی ادامه داد: این طرح به منظور توسعه سرانه‌های فضای سبز، ترویج فرهنگ پرورش گل و گیاه، افزایش پویایی و چشم اندازهای بصری، ارتقای سلامت شهر، افزایش سلامت و رفاه حال شهروندان در دست اجرا است.

عساری اظهار داشت: در این طرح بوستان 40 هکتاری قائم واقع در منطقه 18 ویژه کاربردهای سایت پرورش حشرات مفید، پرورش گل‌ و گیاه، افزایش سرانه‌های فضای سبز، به اکو پارک تبدیل خواهد شد.

وی با اشاره به اقدامات اجرایی این طرح افزود: راه‌اندازی بزرگترین اکوپارک و نخستین پایگاه گیاه پزشکی در بوستان قائم واقع در منطقه 18، انجام فعالیت‌های بیولوژیکی از اقدامات اجرایی این طرح است.

عساری خاطرنشان کرد: راه‌اندازی سایت گیاهان گلخانه‌ای در منطقه 18، برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی آشنایی با نگهداری و کاشت گونه‌های مختلف گیاهی، رفع معضلات و مشکلات آلاینده‌های زیست محیطی از اقدامات دیگر شهرداری منطقه 18 است.
  

نظرات و پرسشهای کاربران

پایگاه اینترنتی نارگیل به عنوان یکی از اولین سایت های تخصصی و جامع ترین دایره المعارف گل و گیاه و باغبانی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز کرده و از سال ۱۳۹۱ امکان خرید اینترتی محصولات مرتبط با این حوزه مانند انواع گل و گیاه و بذر، خاک و کود های کشاورزی، سموم دفع آفات و ابزار باغبانی را برای علاقه مندان گل و گیاه فراهم نموده است.
© 2023 تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نارگیل است. استفاده از مطالب در رسانه های آموزشی با ذکر منبع و لینک به صفحه مربوطه بلا مانع است.