فروشگاه اینترنتی گل و گیاه نارگیل            
امروز یکشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۷         
  

Acalypha hispida
آکالیفا، Chenille plant، آکالیفا هیسپیدا گیاهی همیشه سبز است که به طور معمول ۳-۱ متر ارتفاع دارد و گستردگی آن بیش از دو متر می رسد.

Acalypha hispidaCentaurea depressa
گیاه خودروی گل گندم، Low Cornflower، برگ ها کرک دار و کم و بیش انبوه هستند. برگ های میانی و بالایی ساقه بدون دمبرگ هستند و شکلی سرنیزه ای دارند و هر برگ نوکی کوچک دارد.

 Centaurea depressaMuhlenbergia capilla
گراس صورتی، Hairawn muhly، برگ های آن ساده است و به طور منفرد در امتداد محور گیاه رشد می کنند. شکل برگ ها خطی است و لبه های آن بدون دندانه است. برگ های سبز آن در پاییز مسی رنگ می شود.

Muhlenbergia capillaAcalypha wilkesiana
آکالیفا برگ مسی، Jacob’s Coat، تمایل رشد ساقه های گیاه به مرکز گیاه است و درختچه ای گسترده و متراکم پدید می آورد.

Acalypha wilkesianaSansevieria trifasc
گیاه آپارتمانی سانسوریاپاکوتاه، Bird’s Nest Snake Plant، استقبال فراوانی از آن به عنوان گیاه آپارتمانی در سال های اخیر شده است که یکی از مهمترین دلایل، نگهداری آسان آن است و واقعا گیاهی مقاوم است. علاوه بر این سانسوریا تمیز کننده هوا هم هست و نگهداری آن در آپارتمان بسیار مفید است.

 Sansevieria trifasc
  

نظرات و پرسشهای کاربران

پایگاه اینترنتی نارگیل به عنوان یکی از اولین سایت های تخصصی و جامع ترین دایره المعارف گل و گیاه و باغبانی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز کرده و از سال ۱۳۹۱ امکان خرید اینترتی محصولات مرتبط با این حوزه مانند انواع گل و گیاه و بذر، خاک و کود های کشاورزی، سموم دفع آفات و ابزار باغبانی را برای علاقه مندان گل و گیاه فراهم نموده است.
© 2024 تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نارگیل است. استفاده از مطالب در رسانه های آموزشی با ذکر منبع و لینک به صفحه مربوطه بلا مانع است.