فروشگاه اینترنتی گل و گیاه نارگیل            
امروز یکشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۷         
  

Myosotis sylvatica
فراموشم مکن، Forget-me-not، این گیاه به طور معمول گیاهی کوتاه قد و دو ساله است.

Myosotis sylvaticaکاخ هشت بهشت
کاخ هشت بهشت در مجموعه دولتخانه صفوی و به صورت کوشکی در میان باغ بلبل اصفهان، همزمان با آغازین سالهای حکومت شاه سلیمان صفوی بنا گردید.

کاخ هشت بهشتOnopordon acanthium
خارپنبه، Scotch thistle، این گونه اغلب به صورت علف هرز در کنار باغ ها، مزارع، جاده ها و نقاط مخروبه در استان های گرگان، مازندران، آذربایجان، کردستان، خراسان، سمنان و تهران می روید.

Onopordon acanthiumMandevilla
گیاه بالارونده یاسمن برزیلی (ماندویلا)، Brazilian jasmine، ماندویلا گیاهی سریع الرشد است و در طول یک فصل تا ۳ متر رشد کند. در صورت کاشت گلدانی با استفاده از قیم های چوبی یا فلزی نیز یک الی یک و نیم متر رشد خواهد کرد.

MandevillaCercis siliquastrum
ارغوان، Judas tree، گل ها قبل از رویش برگ ها شکوفا می شوند و به صورت دسته ای هستند. فرم ظاهری آن ها، گل نخودشکل است و در امتداد شاخه ها و ساقه ها و به رنگ ارغوانی می رویند.

 Cercis siliquastrum
  

نظرات و پرسشهای کاربران

پایگاه اینترنتی نارگیل به عنوان یکی از اولین سایت های تخصصی و جامع ترین دایره المعارف گل و گیاه و باغبانی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز کرده و از سال ۱۳۹۱ امکان خرید اینترتی محصولات مرتبط با این حوزه مانند انواع گل و گیاه و بذر، خاک و کود های کشاورزی، سموم دفع آفات و ابزار باغبانی را برای علاقه مندان گل و گیاه فراهم نموده است.
© 2024 تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نارگیل است. استفاده از مطالب در رسانه های آموزشی با ذکر منبع و لینک به صفحه مربوطه بلا مانع است.